• Ликвидация компании

Likvidace společnosti
Postup sjednání likvidace společnosti nebo jiné korporace online

Sjednání likvidace společnosti online je jednoduché, rychlé, spolehlivé a osvědčené. Probíhá v následujících krocích:

  1. Na tomto odkazu si přečtete informace pro spotřebitele a smluvní podmínky právních služeb online.
  2. Formulářem dále na této stránce odešlete AK poptávku právní služby.
  3. Pokud bude  poptávaná likvidace společnosti spadat do naší specializace, odpovíme Vám online za jakých cenových, časových, či jiných podmínek, můžeme právní službu poskytnout.
  4. V případě, že Vám tyto podmínky budou vyhovovat, odešleme Vám výzvu k platbě s platebními údaji pro platbu předem, společně s informacemi pro spotřebitele a podmínkami poskytnutí právní služby.
  5. Výzvu k platbě je možné zaplatit okamžitě online, prostřednictvím PayPal nebo platební kartou. Právní služba online tak může být sjednána během několika minut, bez ohledu na to, v které části světa nebo republiky se právě nacházíte. V závislosti na druhu právní služby a dle dohody s klientem, může být právní služba poskytnuta ještě téhož dne. Pokud klient nemá možnosti platby online, lze výzvu zaplatit bankovním převodem, což termín poskytnutí služby oddálí. Při platbách ze zahraniční je zpravidla nutno hradit poměrně vysoké bankovní poplatky, které ale dle smluvních podmínek AK nese klient.
  6. Po zaplacení výzvy k platbě Vám zašleme doklad o úhradě a zpravidla i formulář, zda se vzdáváte práva na odstoupení bez uvedení důvodu a chcete právní službu ihned, resp. v dohodnutém termínu.
  7. Ihned poté poskytneme za dohodnutých časových a jiných podmínek sjednanou právní službu.

Pokud jste přečetli shora zmíněné informace pro spotřebitele a souhlasíte s výše uvedenými podmínkami poskytnutí právní služby online, pokračujte vyplněním a odesláním formuláře s poptávkou právní služby.

Formulář poptávky na sjednání likvidace společnosti online
Zadejte prosím Vaše jméno, příjmení a/nebo firmu
Popište požadovanou právní službu...
Vyberte soubory...

 

Если мы согласны написать договор или, если применимо, предоставить другую юридическую услугу, вы также можете сразу заполнить форму ниже, чтобы запросить платеж или, если применимо, счет-фактуру. Оплата осуществляется через надежный Paypal Paypal Paypal. Вы также можете оплатить платежную карту через этот платежный шлюз, даже если у вас нет учетной записи Paypal:

Payment for платеж фактуры / вызова к оплате

Paypal