• Přihlášky pohledávek

Přihlášky pohledávek
Postup sjednání právní služby přihlášení pohledávky

Prostřednictvím této stránky lze naší AK doručit nezávaznou poptávku a případně i sjednat právní službu sepsání a podání přihlášky pohledávky (zejména podání přihlášky pohledávky: do insolvenčního řízení; exekučního řízení; likvidace společnosti či jiné právnické osoby; a do dědického řízení).

Postup k odeslání nezávazné poptávky a následné případné sjednání právní služby je jednoduchý, rychlý, spolehlivý a osvědčený. Probíhá v následujících krocích:

  1. Zde si přečtete informace pro spotřebitele a smluvní podmínky právních služeb online.
  2. Formulářem dále na této stránce odešlete AK poptávku na sepsání a podání přihlášky.
  3. Pokud bude poptávka odpovídat naší specializaci, odpovíme Vám online za jakých cenových, časových, či jiných podmínek, můžeme přihlášku pohledávky připravit a podat.
  4. V případě, že s těmito podmínkami budete souhlasit, odešleme Vám výzvu k platbě s platebními údaji pro platbu předem, společně s informacemi pro spotřebitele a podmínkami poskytnutí právní služby.
  5. Výzvu k platbě je možné zaplatit okamžitě online, prostřednictvím PayPal nebo platební kartou.
  6. Po zaplacení výzvy k platbě Vám zašleme doklad o úhradě a poskytneme za dohodnutých časových a jiných podmínek sjednanou právní službu.

Pokud souhlasíte s výše uvedenými podmínkami pokračujte vyplněním a odesláním formuláře s poptávkou právní služby.

Formulář poptávky právní služby přihlášení pohledávky
Zadejte prosím Vaše jméno, příjmení a/nebo firmu
Popište požadovanou právní službu...
Vyberte soubory...

V urgentních situacích lze výše uvedeným způsobem právní službu sjednat i poskytnout v jediném dni (pokud to rozsah požadované právní služby a časové možnosti naší AK umožní).

 


V případě, že se dohodneme na sepsání smlouvy nebo případně na poskytnutí jiné právní služby, lze formulářem níže také ihned online zaplatit výzvu k platbě nebo případně i fakturu. Platba probíhá prostřednictvím spolehlivé platební brány Paypal. Prostřednictvím této platební brány lze zaplatit i platební kartou, tedy i pokud nemáte zřízen účet Paypal:

Účel platby: úhrada faktury / výzvy k platbě

Paypal