• Sepsání smlouvy

Sepis smlouvy online
Postup sjednání sepsání smlouvy online

Sjednání sepsání smlouvy online je jednoduchý, rychlý, spolehlivý a osvědčený. Probíhá v následujících krocích:

  1. Na tomto odkazu si přečtete informace pro spotřebitele a smluvní podmínky právních služeb online.
  2. Formulářem dále na této stránce odešlete AK poptávku sepsání.
  3. Pokud bude  poptávaná smlouva spadat do naší specializace, odpovíme Vám online za jakých cenových, časových, či jiných podmínek, můžeme právní službu poskytnout.
  4. V případě, že Vám tyto podmínky budou vyhovovat, odešleme Vám výzvu k platbě s platebními údaji pro platbu předem, společně s informacemi pro spotřebitele a podmínkami poskytnutí právní služby.
  5. Výzvu k platbě je možné zaplatit okamžitě online, prostřednictvím PayPal nebo platební kartou. Sepsání smlouvy online tak může být sjednána během několika minut, bez ohledu na to, v které části světa nebo republiky se právě nacházíte. V závislosti na druhu právní služby a dle dohody s klientem, může být právní služba poskytnuta ještě téhož dne. Pokud klient nemá možnosti platby online, lze výzvu zaplatit bankovním převodem, což termín poskytnutí služby oddálí. Při platbách ze zahraniční je zpravidla nutno hradit poměrně vysoké bankovní poplatky, které ale dle smluvních podmínek AK nese klient.
  6. Po zaplacení výzvy k platbě Vám zašleme doklad o úhradě a zpravidla i formulář, zda se vzdáváte práva na odstoupení bez uvedení důvodu a chcete právní službu ihned, resp. v dohodnutém termínu.
  7. Ihned poté poskytneme za dohodnutých časových a jiných podmínek sjednanou právní službu.

Pokud jste přečetli shora zmíněné informace pro spotřebitele a souhlasíte s výše uvedenými podmínkami sepsání online, pokračujte vyplněním a odesláním formuláře s poptávkou právní služby.

Formulář poptávky sepsání smlouvy online
Zadejte prosím Vaše jméno, příjmení a/nebo firmu
Popište požadovanou smlouvu...
Vyberte soubory...
 


V případě, že se dohodneme na sepsání smlouvy nebo případně na poskytnutí jiné právní služby, lze formulářem níže také ihned online zaplatit výzvu k platbě nebo případně i fakturu. Platba probíhá prostřednictvím spolehlivé platební brány Paypal. Prostřednictvím této platební brány lze zaplatit i platební kartou, tedy i pokud nemáte zřízen účet Paypal:

Účel platby: úhrada faktury / výzvy k platbě

Paypal